درباره رادآموز

آکادمی راد آموز در سال 1396 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نموده است . و سعی بر آن دارد تا با تولید محتوای آموزشی در زمینه های برنامه نویسی ، گرافیک ، امنیت شبکه و … زمینه ساز رشد و بالندگی کاربران خود فراهم آورد . امید است در راستای اهداف بلند شرکت خدمات بروز و جامع ای را ارائه نماید .

اهداف رادآموز

هدف اصلی از ایجاد وب سایت رادآموز تولید محتوا آموزشی و ایجاد یک پلتفرم مناسب برای علاقه مندان به یادگیری است ما قصد داریم با تولید دوره های آموزشی با کیفیت سطح دانش افزایش دهیم.

مدیریت رادآموز

محمد مهدی زندخوان

اینجانب 2 سالی است که وب سایت رادآموز راه اندازی نمودم و قصد دارم با ارائه مطالب و دوره های آموزشی با کیفیت، سطح دانش علاقه مندان را افزایش دهم. و تجربیاتم را با آنان به اشتراک بگذارم.

لوگو رادآموز

چرا جغد !؟

یکی از دلایلی که وب سایت رادآموز لوگو رسمی خود را جغد رونمایی کرد به این دلیل بود که جغد یک پرنده دانا و باهوش شناخته می شود و در اکثر رسانه ها جغد را یک پرنده باهوش نشان می دهند. اما به باهوشی شما نمی رسد 🙂

رنگ سازمانی رادآموز

وب سایت رادآموز برای اینکه یک رنگ سازمانی برای برند خود انتخاب کند از تمامی رنگ ها به دنبال یک رنگ خاص و شیک و همچنین سنگین بود که با کمی بالا و پایین کردن به رنگ 343891# دست یافت.